Hopp til hovedinnhold

Kontakt

Vi har ope måndag til fredag,

kl. 09.00–15.30

Besøks- og postadresse:
Norsk institutt for bunad og folkedrakt
Tyinvegen 27
2900 Fagernes 

Vi har kontorplass i underetasjen på Valdres Folkemusem. Utstillingen vår står hos Valdres Folkemuseum og er åpen i museets åpningstid. Valdres Folkemuseum er åpent tirsdag-søndag 11.00-16.00 frem til 15. juni 2024. 

Tlf.: 61 36 62 50

E-post: post@bunadogfolkedrakt.no

Du kan også kontakte dei tilsette direkte:

Camilla Rossing. leiar

Camilla Rossing. leiar

Tlf.: 61 36 62 53/920 23 916 camilla.rossing@bunadogfolkedrakt.no

Solveig Strand, konservator

Solveig Strand, konservator

Tlf.: 61 36 62 54 solveig.strand@bunadogfolkedrakt.no

Ragni Engstrøm Nilsen, samlingsansvarleg konservator

Ragni Engstrøm Nilsen, samlingsansvarleg konservator

Tlf.: 61 36 62 55 ragni.nilsen@bunadogfolkedrakt.no

Unn Elise Grashorn Refsnes, fagkonsulent

Unn Elise Grashorn Refsnes, fagkonsulent

Tlf.: 61 36 62 56 unn.elise.refsnes@bunadogfolkedrakt.no

Kristin Gulbrandsen, fagkonsulent rekonstruksjon

Kristin Gulbrandsen, fagkonsulent rekonstruksjon

Tlf.: 61 36 62 58 kristin.gulbrandsen@bunadogfolkedrakt.no

Randi Flatin, arkivassistent

Randi Flatin, arkivassistent

Tlf.: 61 36 62 50 randi.flatin@bunadogfolkedrakt.no

Museum24:Portal - 2024.05.16
Grunnstilsett-versjon: 1